رانفور و افزایش سرمایه

سلام.

اول امیدوارم از 3 سیگنال خریدی که دادم استفاده کرده باشین..دیدین که مداران ، مدارانح و وتوشه از فرداش چطور معامله شدند... //////

مدتی بود منتظر این افزایش سرمایه بودم.اما خب بنظرم این افت بازار باعث به تعوبق افتادن افزایش سرمایه شده بود.

افزایش سرمایه 180درصدی اونم از انباشته اونم برای رانفور بنظر من مناسبه.ضمن اینکه گزارش توجیهیش خیلی خوبه.البته یه چیزی رو در گزارش دیدم..اونو اینجا میزارم تا خودتون هم ببینید.

امیدوارم منظورش این نباشه که در مجمع عمومی عادی سالیانه پایان سال 92 بخوان این افزایش سرمایه رو شرکت کنند!!!و منظورشون مجمع عمومی فوق العاده باشه.

بهرحال شرکت در افزایش سرمایه این سهم سودآور خواهد بود.رانفور سهمیه که هم خودش کارهای خدماتی انجام میده و هم مثل یک شرکت سرمایه گذاری فعالیت داره.افزایش سرمایه شرکت هم در همین جهات هست که برای سهم مفیده.

ارزش این سهم و نوع و مقدار افزایش سرمایش طوریه که باید از فردا منتظر صف خرید برای اون باشیم.اما روند قبلی معاملات سهمهایی که افزایش سرمایه داشتند ، مثل شپنا یا شتران خلاف این بود.یعنی اونا تا صف فروش هم رفتند و حتی منفی روزهایی منفی معامله شدند.البته لازمه اینو بگم که اینارو بعنوان مثال عرض کردم و بنیادشون اصلا شباهتی باهم ندارند.و رانفور بمراتب خیلی از شپنا و شتران با ارزش تره.(شپناهم سهم خوبیه ها..اشتباه نشه..).

بهرحال چون فقط 2 روز از بازار در سال 92 مونده و بازار در شرایط خوبی هست ، این احتمال خیلی زیاده که سهم با صف خرید روبرو باشه.

درضمن من خودم هم حدود 1 ماهه وارد سهم شدم و  در افزایش سرمایه هم شرکت خواهم کرد.

سلامت ، موفق و پرسود باشین.

HamiD.3a

/ 0 نظر / 12 بازدید