بازار 93/02/06 و پیش بینی بازار فردا.

به نام خدا

سلام

خب همونطور که در پستهای مربوط به شاخص گفته شده بود که محدوده 73700-74000 حمایت بازار خواهد بود و برخواهد گشت ، خداروشکر روسفید شدیم و همه از زیان خارج شدیم.

مقاومت شاخص 76400 بود که رشد خوب امروز نشون داد شاخص تا 79100 واحد مشکلی نخواهد داشت.دوستانی که این وبلاگ رو دنبال میکنن حتما روز قبل از اینکه شاخص به این مقدار برسه ، وبلاگ رو مطالعه کنند.!!!

در بازار فعلی حتما از گروه دارو (دکیمی ، سبحان ، پخش و ..) ، گروه بیمه (پارسیان و بساما) گروه قطعه سازها (خکار ، کساپا ، خاذین ، خفناور و ..) و از گروه سرمایه گذاری (وامید ، وتوشه ، وسپه و ..) در سبد خودتون داشته باشین..

تاپیکو پیش بینی خوبی اعلام کرده.اما خب برخی موارد هست که کمی مشکوک و دودل کننده هستند..یکی اینکه گزارش 31/01/93 سهم که بازار ارائه نشده تعدیل مفنی 50 درصدی رو شامل بوده.دیگری اینکه فروش 10 میلیونی حقوقی اونم صبا تامین اونم در روز بازگشایی اونم در زمانی که سهم با حجم مبنای 1 معامله شده...اینا میتونه یکم ریسک دار باشه..اما خب چیزی که معلومه قطعا این چند روزه سهم مثبت خواهد بود.

گروه سیمانی هم همنطور که پیش ینی شده بود انگار با افزایش قیمتشون موافقت شده..اون دوستانی که از سیگنال خرید سرود استفاده کرده اند حالا با خیال راحت و غرور!! نسبت به سایر سهم های گروه میتونن به مثبت های آینده سهمشون نگاه کنند!!!

میبینید که سیگنالهای خرید اخیر مانند خکار ، خرینگ ، وسپه ، وصنعت ، وامید و ... بعد از اعلامشون چطور معامله شدند و چند درصد سود بردند و خواهند آورد.

سلامت ، موفق و پرسود باشین.

HamiD.3a

/ 0 نظر / 10 بازدید