هفته پایانی سال چگونه خواهد گذشت؟

سلام

همونطور که توی 2 پست قبلی هم اشاره شد هفته ای که گذشت نزول شاخص رو داشتیم.و همونطور که پیش بینی شد که از اواخر هفته میشه منتظر برگشت بود نیز اتفاق افتاد!!انشاا.. که هفته پیش رو و آخرین هفته سال 92 پایداری شاخص و علائم صعود رو با وضوح بیشتری ببینیم.معاملات 4شنبه نشانه هایی از برگشت بازار بود.البته این نکته هم لازمه بگم که جون چندانی نداشت.اما بهرحال میشه امیدوار بود.(البته این امیدواری بیشتر برای 2 روز آخر و یا اویل سال بعد خواهد بود!!!)

هفته آینده هم میتونه هفته سختی باشه و هم هفته پر پتانسیل..

دلایل سخت بودن :

1-      هفته پایانی سال هست و بدلیل نیاز به نقدینگی احتمال خروج برخی حقیقی ها هست.

2-      آخر ماه و تسویه اعتباری هایی که چند روز بیشتر اعتبار نگرفتن!!(باید اینو بگم که این مدت بدلیل مشغله فرصت پیگیری اخبار و اطلاعیه هارو نداشتم.این شایعه بود که بخاطر مدت کم اعتبار گرفتن ، تسویه اعتباریها به آخر فروردین منتقل بشه..اگر این اتفاق افتاده باشه نه تنها نشانه منفی نیست بلکه پتانسیل قوی برای صعود هست.پس این موضوع رو بی زحمت خودتون پیگیری کنید.ممنون)

3-      احتمال باز شدن مپنا.هرچند این سهم نباید افتی داشته باشه..اما خب آدمهای جوگیر زیادو هیجان بازار هم که بدتر...اگر حقوقی حمایتی نکنه مپنا میتونه باعث عدم صعود شاخص در کنار برخی دیگر از سهام های شاخص ساز بدون حمایت باشه!!!

4-      اگر همانطور که گفته شده از شنبه محدودیت حجم فروش برداشته بشه برخی از حقوقی ها میتوانند با شیطنت خود و همچنین نیاز به نقدینگی موجب ریزش بازار شوند.

دلایل پتانسیل برای رشد :

1-      روند تغییرات و نوع معاملات در هفته ای که گذشت ، نشانه های خوبی را برای رشد نشان داده اند.

2-      با برداشته شدن محدودیت حجم فروش از شنبه ، قطعا هستند حقوقی هایی که سهام های ناب را از بازار برخواهند چید.

3-      محدوده 76800 محدوده حمایتی شاخص بود.هرجند شاخص این از این مقدار افول کرده ، اما انتظار برگشت شاخص از این منطقه در این شرایط اشتباه نیست.

حرف من :

حرف آخر و مخلص کلامم اینه که با توجه به صحبت های گفته شده در بالا ،اگر و اگر هفته دیگه بازار رو صعودی ندیدین اصلا نگران نباشید.تمام سعیم رو میکنم که 2شنبه پیش بینی خودم رو بگم.بازم میگم...پیش بینی...تا اگر دوستانی با توجه به عرایض بنده به این نتیجه رسیدند که خروج از بازار به صلاحشونه ، فرصت داشته باشه.اما درکل و الان و در حال حاضر شروع سال بعد برای بازار رو مثبت میبینم.

سلامت ، موفق و پرسود باشین.

HamiD.3a

/ 1 نظر / 15 بازدید
giti

سلام دوست عزیز :) اگه با سیستم های کسب درآمد پاپ آپ آشنایی داری بهت پیشنهاد میکنم از این سایت استفاده کنی این سایت از همه لحاظ خیلی خوبه تو شمارش آی پی ها حرف نداره اینجوری نیست که یکی بشماره سه تا رو نشماره هر آی پی هم 120 ریال محاسبه میکنه @};- سال خوبی داشته باشی